O nas

Medical Beauty Academy jest szkołą kształacenia ustawicznego oraz kontynuatorem szkoły „Klucz do piękna”. Prowadzimy działalność szkoleniową i doradczą rozumianą jako usługi rozwojowe mające na celu pozyskanie wiedzy, umiejętności i kompetencji w ramach systemu kształcenia ustawicznego w formie kursów zawodowych oraz kursów doskonalących. Specjalizujemy się w szkoleniach z zastosowaniem nowych metod i innowacyjnych technologii stosowanych w kosmetologii i medycynie estetycznej. Pomagamy uczestnikom naszych kursów podnieść swoje umiejętności i kwalifikacje. Wspieramy osoby indywidualne oraz przedsiębiorców i pracodawców. W trakcie naszych kursów uczestnicy nie tylko mogą się dowiedzieć zagadnień teoretycznych, ale także sprawdzić i zastosować urządzenia i technologie w praktyce. Naszym celem jest także edukacja specjalistyczna w zakresie doboru i zastosowania technologii oraz prowadzenia gabinetu, pozyskiwania klientów, a także zagadnienia prawne i administracyjne. Nasze szkolenia prowadzą praktycy, aktywnie wykonujący swój zawód. Program naszej szkoły obejmuje 7 modułów kształcenia dla kosmetologów, kosmetyczek i lekarzy.

Prowadzimy kursy pozwalające na uzyskanie i podwyższenie kwalifikacji zawodowych. Jesteśmy ukierunkowani na prowadzenie kursów zawodowych z zastosowaniem nowych metod, urządzeń i technologii, a także praktyk zawodowych. Ciągle doskonalimy naszą ofertę. Zabiegi wykonywane w ramach szkoleń i warsztaty praktyczne odbywają się z udziałem modeli i modelek z wykorzystaniem pozyskanej przez naszą szkołę wyposażenia. Prowadzimy także ćwiczenia dla osób zainteresowanych doskonaleniem umiejętności zawodowych przez użytkowników urządzeń. Dotychczasowe wieloletnie doświadczenie, gruntowna wiedza i powszechne uznanie wśród gwiazd i branżowych ekspertów potwierdzają, że kompetencje naszego zespołu są równie potężne, co nasza pasja. Nasze drzwi są otwarte dla wszystkich, którzy tak jak my wiedzą, że dobre zdrowie i piękno potrafi całkiem odmienić życie.

Medical Beauty Academy jest placówką kształcenia ustawicznego wpisaną do ewidencji szkół i placówek niepublicznych pod numerem 1186 K oraz do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Prowadzimy szkolenia z wykorzystaniem dofinansowania z urzędów pracy oraz Krajowego Funduszu Szkoleniowego i UE.

X

Zostaw numer oddzwonimy