DLA KOGO:

Dla wszystkich profesjonalnie związanych z charakteryzacją teatralną, telewizyjną lub filmową, dla pasjonatów, którzy zawsze chcieli poznać sztukę tworzenia metamorfoz od kuchni i dla tych, którzy po prostu wiedzą, jaka frajda kryje się w eksperymentach z wizerunkiem. Lub dla tych, którzy po prostu lubią zrobić wrażenie na Halloween, czy na dziecięcych przyjęciach. Scenografia i kostiumy dopełniają całości kreowania innej tożsamości.

JAK:

Krew, poważne rany, oparzenia… to wszystko da się osiągnąć bez prawdziwego bólu, wystarczy odpowiednia charakteryzacja. Tak samo, jak siwe włosy, inny kolor oczu i rysy twarzy. Ogromna i fascynująca wiedza kryje się za rzemiosłem charakteryzacji. Warsztaty odkryją przed uczestnikami narzędzia i materiały używane w pracowniach charakteryzatorskich, zasady i techniki modelowania oraz korygowania poszczególnych części twarzy i techniki makijażu w oparciu o postaci bajkowe. Wiedza i zabawa w jednym.

DLACZEGO WARTO:

Profesjonalna charakteryzacja potrafi być bardzo spektakularna, ale bywa też niemal niezauważalnym szlifem, który buduje wrażenie perfekcyjnego wyglądu. Dlatego ta wiedza i umiejętności są tak uniwersalne, a przy tym gwarantują zawsze świetną rozrywkę. Peruki, sztuczne brody, nosy, sztuczna krew, rany… nie ma efektu, którego nie można osiągnąć świetną charakteryzacją, wszystko jest tylko kwestią wyobraźni.

Zapisy

X

Zostaw numer oddzwonimy