Porady stylisty, zakupy ze stylistą – DLA KOGO?

Całkowita metamorfoza i stylizacja – dla wszystkich z wielkim potencjałem, by wyglądać i czuć się wspaniale, niekoniecznie z wymiarami supermodelki. Dla kreatywnych, odważnych i ciekawych mody osób, które wiedzą, jak wiele jest do odkrycia w kwestii stylu i własnego wizerunku, i że szkoda czasu na nudę i linię najmniejszego oporu. Dla wszystkich, którzy kochają miłe niespodzianki, zwłaszcza, gdy to sami siebie mają okazję pozytywnie zaskoczyć. Na tych warsztatach nikt nie poczuje się zepchnięty w cień. Spotkamy się po to, aby w przyjemnej atmosferze wiele się dowiedzieć, jeszcze więcej zmienić i odkryć się na nowo.

JAK:

Porady stylisty – w trakcie warsztatów poświęcimy należny czas kwestii plus size, który w potocznym przekonaniu stanowi wyzwanie, podczas gdy wystarczy tak niewiele, aby zmienił się w podatny grunt do piękna i wyrafinowanego stylu. Uczestnicy dowiedzą się jak dobierać ubrania, by niedoskonałości sylwetki zeszły na drugi plan, a jej atuty przykuły uwagę otoczenia. Omówimy zasady dress code i szeroko pojętego savoir vivre w ubiorze, dzięki czemu w każdych okolicznościach – formalnych, biurowych i specjalnych – nauczymy się doskonale odnajdywać swój styl na potrzeby okazji.

DLACZEGO WARTO:

Porady stylisty – Kamil Moszczyński to jeden z najbardziej uznanych i doświadczonych stylistów w Polsce. Posiada nie tylko szeroką wiedzę i czucie mody, ale i równie szeroką paletę możliwości, jakie oferuje swoim klientom. Z czystą radością dzieli się wiedzą o recyklingu ubrań, dzięki któremu za pomocą kilku magicznych trików (takich jak przecieranie dziur w spodniach czy malowanie tkanin) można podarować ubraniom drugie życie, a przy okazji stworzyć swój własny, oryginalny styl.

Zakupy ze stylistą – jako personal shopper bierze na siebie zadanie wykreowania indywidualnego stylu i przeprowadzenia metamorfozy, której zwieńczeniem, na życzenie klienta, jest profesjonalna sesja zdjęciowa. Indywidualne podejście Kamila, w kombinacji z jego niepodważalnym autorytetem i rozbrajającą osobowością sprawia, że urokom jego warsztatów po prostu nie sposób się oprzeć.

Zapisy

X

Zostaw numer oddzwonimy