Kurs wizażu – WARSZTATY GRUPOWE I STOPNIA

Kurs wizażu w formie pokazu na naszej modelce. Pierwsza godzina zajęć to teoria na temat etyki pracyi filozofii makijażu, która uczy jak osiągnąć sukces w tej branży. Tematyka dostosowywana jest do potrzeb uczestniczek i najnowszych trendów. Wizażystka przez swoją autorską technikę pokazuje sekrety i triki, przy okazji omawiając krok po kroku sposób wykonania. Na ten rodzaj warsztatów zapraszamy wszystkich chętnych bez względu na stopień zaawansowania (początkujących lub już czynnie pracujących, pragnących odświeżyć i poszerzyć swoją wiedzę). Po zakończeniu pokazu każda uczestniczka otrzymuje certyfikat ukończenia kursu wizażu I stopnia.

  • Cena: 290 zł
  • Czas trwania: 4h
  • Grupa: 7-15 osób

WARSZTATY GRUPOWE II STOPNIA

Pierwsza godzina zajęć to porcja teorii na temat etyki pracy i filozofii makijażu, która uczy jak osiągnąć sukces w tej branży. Wizażystka wykonuje makijaż na modelce, a następnie uczestniczki odtwarzają ten makijaż na własnej modelce (nasze studio może na życzenie zagwarantować obecność modelki, koszt to 100 zł). Wizażystka pomaga każdej uczestniczce warsztatów w wykonaniu pożądanego makijażu, w między czasie prowadzi rozmowę, jak można to zrobić na inne sposoby. Po zakończeniu zajęć każda pani otrzymuje certyfikat ukończenia kursu wizażu II stopnia.

Uczestniczki mogą korzystać z własnych kuferków, lecz nie jest to wymagane, ponieważ zapewniamy naszą bazę kosmetyków. Nie jest wymagane zaliczenie poprzednich stopni.

  • Cena: 490 zł
  • Czas trwania: 6h
  • Grupa: 3-6 osób

Kurs wizażu – WARSZTATY GRUPOWE

Pierwsza godzina zajęć to teoria na temat etyki pracy i filozofii makijażu. Jak osiągnąć sukces w tym świecie. Na tych warsztatach uczestniczki uczą się wykonywania dwóch rodzajów makijaży (tematyka do uzgodnienia z wizażystką). Zaczynamy od makijażu delikatnego na przykład dzienny lub biznesowi po omówieniu przechodzimy w bardziej intensywny. Stosując szerszą paletę barw uzyskujemy makijaż wieczorowy lub sylwestrowy. Po zakończeniu zajęć każda uczestniczka otrzymuje certyfikat ukończenia warsztatów grupowych w trybie indywidualnym.

Uczestniczki mogą korzystać z własnych kuferków, lecz nie jest to wymagane, ponieważ zapewniamy naszą bazę kosmetyków.
Nie jest wymagane zaliczenie poprzednich stopni.

  • Cena: 780 zł
  • Czas trwania: 7h
  • Grupa: 2 osoby

Zapisy

X

Zostaw numer oddzwonimy